Ciekawy pomysł na tatuaż

Chodzi ci po głowie tatuaż? Chcesz w ten sposób zmienić coś w swoim życiu? Rozpocząć nowy rozdział, oddzielając przeszłość grubą kreską? Wiele osób podchodzi do tego w ten sposób, traktując wykonanie tatuażu jako coś symbolicznego. Nie wiesz jeszcze co powinien twój tatuaż przedstawiać? W tym artykule przedstawimy ci kilka pomysłów, z których być może znajdziesz coś dla siebie.

Wytatuowane imię

Oczywiście twoje imię. W młodości wiele osób popełnia błąd, decydując się na tatuaż z imieniem swojego chłopaka lub dziewczyny. Wierzą że jest to miłość na całe życie. Paradoksalnie to samo życie weryfikuje te plany i okazuje się że związek ulega rozpadowi. Pozostają po nim wspomnienia oraz… tatuaż na ręce. Nosząca go osoba szuka wówczas sposobu na jego usunięcie lub przerobienie. Ani jedno ani drugie nie jest proste ani tanie, dlatego dobrze jest przemyśleć kwestię wykonania tatuażu na ręce. Jeśli ma to być imię, dlaczego nie swoje lub swojego dziecka lub innej ważnej osoby w życiu – np. rodzica?

Motyw tribal

Tatuaże a’la tribal są bardzo popularne wśród młodych mężczyzn. Mogą przybierać postać geometrycznych wzorów, składających się z różnego rodzaju figur. Zaletą tego typu tatuażów jest to że mogą składać się w większą całość, początkowo będąc niezależnym elementem. Miejsce, w którym tego typu tatuaże się wykonuje to najczęściej ramię lub tors.

Motywy słowiańskie

Osoby interesujące się historią i kulturą naszego regionu mogą wybrać motywy słowiańskie. Są one coraz bardziej popularne wśród kobiet i mężczyzn. Co mogą przedstawiać? Najczęściej są to schematyczne rysunki postaci, zwierząt, a także roślin. Znajdziemy w tym bogatym katalogu również rysunki przedstawiające symbole typowe dla słowiańskiej kultury.

Cytaty i wersy piosenek

Tatuaż może również przybierać formę liryczną, przedstawiającą np. cytat z jakiejś piosenki, wiersza, powiedzenia lub inny tekst. Może być napisany w języku polskim, angielskim lub łaciną. Szczególnie ciekawy efekt można uzyskać przy zastosowaniu czcionki w stylu gotyckim.

Ile kosztuje tatuaż

Ostateczna cena, którą będziemy musieli zapłacić za tatuaż wynosi od 500 złotych wzwyż. Wiele zależy od samego projektu – jego wielkości, kształtu, kolorów, stopnia skomplikowania. Na pierwszy tatuaż na pewno wystarczy ci pożyczka bez BIK. W ten sposób możesz zyskać nawet kilka tysięcy złotych, z których część pieniędzy przeznaczyć można na tatuaż. Jeśli będziesz z niego zadowolona, pożyczka bez BIK może być wykorzystana na jego rozbudowę lub pokolorowanie, przez co zyska na atrakcyjności.