Netflix Premium - czym przewyższa inne pakiety?

Platforma Netflix stanowi pewien wyjątek w swojej branży. Mianowicie podzieliła subskrypcje swoich treści na 3 warianty, które różnią się między sobą jakością wyświetlanego obrazu i ilością urządzeń, na których streaming może być wyświetlony w tym samym czasie. To bardzo ciekawy zabieg, a jednocześnie wyjście naprzeciw klientom, którzy chcą płacić mniej.

Czy można korzystać z Netflix Premium taniej?

Współdzielenie konta Netflix Premium jest możliwe i legalne. Sam Netflix na to pozwala. Wystarczy znaleźć kilku znajomych, zrzucić się na najwyższy pakiet i stworzyć każdemu osobny profil użytkownika. Pozwala to znacznie zaoszczędzić, nie tracąc na jakości. Jeżeli nie masz z kim podzielić konta, to zawsze możesz skorzystać z oferty TaniePremium. W sklepie możesz wykupić dostęp do Netflix Premium jako dostęp do jednego profilu na koncie współdzielonym Netflix.

Warianty Pakietów Netflix

Netflix Premium to najwyższy wariant, są również 2 tańsze – Basic i Standard, czym się charakteryzują i co je odróżnia od pakietu premium?

  • Basic – pozwala oglądać jedynie w jakości 480p, o ile na ekranie smartfona to nie przeszkadza, o tyle na monitorze lub większym ekranie może to być frustrujące. Ograniczona jest również możliwość oglądania na wielu urządzeniach, z wariantem Basic można korzystać z Netflixa tylko na jednym ekranie.
  • Standard – pakiet Standard jest nieco lepszy od Basic. Pozwala on oglądać na dwóch urządzeniach jednocześnie i oferuje rozdzielczość obrazu na poziomie HD, co jest już przyjemniejsze dla oka.

Jak widzisz, oba warianty znacznie różnią się od Netflix Premium jakością i ilością obsługiwanych jednocześnie urządzeń.

Dlaczego warto wybrać Netflix Premium?

Wariant premium warto wybrać przede wszystkim ze względu na jakość obrazu. Wysoka rozdzielczość sprawia, że oglądanie jest dużo przyjemniejsze. Kolejnym atutem jest możliwość utworzenia kilku profili i zabezpieczenia ich kodem PIN. Dzięki temu możesz podzielić się kontem Netflix ze znajomymi, a co za tym idzie oszczędzić.

Który wariant konta Netflix wybrać?

Najwięcej plusów posiada wariant Netflix Premium. Komfort oglądania jest nieporównywalnie większy od niższych pakietów. Warto nadmienić, że obszerność bazy jest w każdym pakiecie taka sama. Więc jeżeli bardzo chcesz kupić Netflix Basic to zrób to. Jednak warto skusić się na któryś z wyższych pakietów i cieszyć się ostrością na większym ekranie.