Dekoracje okolicznościowe hitem każdej imprezy

Organizacja każdego przyjęcia to nie lada wyzwanie. Marzysz o przyjęciu niczym z bajki? Zadbaj o wszystkie, zwłaszcza najmniejsze detale. Wśród rzeczy, o których należy szczególnie pamiętać, są dekoracje okolicznościowe. Znacznie ułatwiają dekorację przyjęcia i dają szerokie pole do popisu. Co się wśród nich kryje? To przedmioty, bez których nikt nie wyobraża sobie danego przyjęcia. Zawierają w sobie elementy wystroju, które nadadzą wyjątkowości i charakteru każdej imprezie.

Drewniane dekoracje

To zdecydowany hit dekoracyjny każdej imprezy. Dekorację weselną może stanowić koło z imionami pary młodej. Umieszczone nad miejscem dla nowożeńców lub na głównej ścianie. Pięknie wygląda na świetlnym tle lub delikatnie ozdobione balonami czy kwiatami. To coraz bardziej popularna drewniana dekoracja ślubna. Można ją później wykorzystać do sesji zdjęciowej czy zawiesić w domu jako pamiątkę. Drewnianą dekoracją na ścianę będzie także napis Państwo młodzi czy witamy gości weselnych. Oryginalną dekoracją weselną będzie także drewniany topper na tort. W towarzystwie świeczek czy dekoracji cukrowych pięknie ozdobi każdy tort.

Dekoracje weselne

Oprócz tradycyjnych dekoracji warto zadbać o te najbardziej szczegółowe. Mam na myśli nie tylko te, które znajdują się na stole. Warto pomyśleć o balonach, girlandach czy nawet wazonach. Aby nadać romantycznego nastroju, warto zadbać o odpowiednie oświetlenie. Po zmroku pięknie prezentują się pływające świece czy równego rodzaju latarenki. By stworzyć magiczny klimat na zewnątrz, pomyśl o girlandzie świetlnej. Możesz ją stworzyć z mniejszych latarenek lub małych słoików ze świeczkami. Wybierając ozdoby na stół, pamiętaj o odpowiednich obrusach, bieżnikach i serwetach. Pięknym detalem są serwetki z inicjałami państwa młodych. Większość wymienionych dekoracji można zaliczyć do dekoracji weselnych diy. Zatem, do dzieła!

Girlanda balonowa

To prosty sposób na stworzenie dekoracji okolicznościowej. Sprawdzi się jako dekoracja przy każdej imprezie. Organizując przyjęcie w stylu baby show er, dobierz odpowiedni kolor balonów do płci maluszka. Utworzoną girlandę można zawiesić nad wejściem do miejsca imprezy. Już na pierwszy rzut oka wywoła ogromny uśmiech. Nie tylko na twarzy przyszłej mamusi, ale również u pozostałych uczestniczek. Świetnie dopełni całości pozostałym dekoracjom. Girlanda balonowa sprawdzi się także na przyjęciu z okazji chrztu dziecka. Możesz wykorzystać balony w jednym kolorze lub stworzyć balonową tęczę. Przy okazji stworzy wspaniałe tło do pamiątkowych zdjęć.